O nas

Firma C-system rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku. Do początku swojego istnienia zyskała sobie przychylność wielu klientów, poszukujących nowatorskich rozwiązań. Początkowo specjalizowaliśmy się w produkcji systemów zasilania awaryjnego stosowanych w branży teleinformatycznej, telewizji przemysłowej, ciepłowniczej itp. Z czasem rozpoczęliśmy produkcje regulatorów ładowania i innej elektroniki mającej zastosowanie w branży energii odnawialnej. Od 2010 sukcesywnie wprowadzamy nowe urządzenia mające zastosowanie przyczepach i samochodach kempingowych, ten dział stanowi obecne naszą specjalność. Od 2016 roku dzięki uruchomieniu serwisu w języku angielskim i obecności na zagranicznych portalach nasze produkty znajdują również nabywców poza granicami kraju.

Oferta firmy C-system jest uzupełniana o przetwornice i inne urządzenia importowane których produkcja w Polsce nie jest opłacalna. Oferujemy urządzenia tylko wysokiej jakości, dokładnie przetestowane pod względem funkcjonalności i zastosowanej technologii. Znamy te produkty na wylot, dzięki czemu możemy jest zmodyfikować pod wymagania odbiorcy. Prowadzimy również serwis pogwarancyjny, masz pewność ze za kilka lat gdy minie gwarancja będziesz miał się do kogo zwrócić.

Potrafimy również zbudować, zmodyfikować  i przetestować każdy dostarczany przez nas produkt. C-SYSTEM to przede wszystkim firma skupiona na Kliencie oraz jego indywidualnych potrzebach. Wyróżnia nas przede wszystkim inżynierska wiedza na temat produktów z naszej ofert, co oznacza, że wiemy co sprzedajemy oraz znamy i rozróżniamy obowiązujące na rynku normy oraz standardy.

Oprócz sprawdzonych rozwiązań, które oferujemy w gamie naszych produktów, klientom oferujemy możliwość zaprojektowania urządzania stosownie do indywidualnych potrzeb i wymagań.

W trosce o jakość wyrobów w procesie produkcji wykorzystywane są tylko podzespoły najwyższej jakości. W trakcie produkcji urządzenia są poddawane wielokrotnej kontroli na każdym etapie.


Mając na uwadze aspekty ekologiczne wszystkie urządzenia są produkowane zgodnie z dyrektywą RoHS, która ogranicza stosowanie szkodliwych substancji, między innymi ołowiu w stopach lutowniczych.

znak_CE

Wszystkie nasze produkty mają deklaracje zgodności CE dzięki czemu mogą być sprzedawane we wszystkich krajach Unii Europejskiej i Europejskim Obszarze Gospodarczym.

 

politechnika_krakowa_logo

Niektóre nasze wyroby zostały przebadane przez Katedrę Elektroniki i Elektrotechniki Politechniki Krakowskiej, pod kątem kompatybilności elektromagnetycznej i dyrektywy LVD.